Головна Новини Суспільство Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги
Суспільство

Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги

22 серпня у полк «Дніпро-1» завітали представники української діаспори з Бразилії, щоб привітати особовий склад з Днем Незалежності та подарували історичну та патріотичну літературу. Книги були зібрані читачами (українська діаспора в США) журналу «Бористен» для українських захисників.

 

Під час зустрічі, президент україно-бразильської репрезентації, пан Віторіо Соротюк, зауважив:

«Я розумію цінність вашої боротьби за волю і незалежність рідної країни і дуже хочу, щоб ви продовжували шлях, попри всіх, хто може заважати або руйнувати вашу віру.

Ми в Бразилії українці вже 4 покоління робимо все можливе для збереження традицій та культури, які розвивалися саме в Україні - наші діти не знають, що таке російська, адже вони говорять змалечку українською, португальською та англійською. Сподіваємося, ці книги стануть гідним здобутком у вашому підрозділі, і ви багато взнаєте про ті часи, коли тисячі українців мали виїжджати у пошуках безпеки у інші країни. Зараз, завдяки вам, ми маємо надію, що історія не повториться і нація відродиться заново».

 

А під час шикування книги були репрезентовані бійцям, яких також привітали з Днем Незалежності України.

Більшість книг - художня література та поетичні збірки, решта - історичні та документальні видання, які розповідають читачеві про історію українського народу та події, які відбувалися на території України у 19 - 20 століттях, а також - в той період, коли радянська влада активно репресувала українців за те, що вони є носіями своєї мови, цінностей та культури (Ю.Лавріненко «Розстріляне відродження», В. Софонів-Левицький «Кланялися вам три України», Микола Климишин «В поход до волі», а також твори - Миколи Бажана, Юліяна Вассияна, Михайла Кушніра, Зінаїди Тулуб та ін). Загалом у полкову бібліотеку потрапило більше 100 унікальних книг.

 

Разом з командуванням полку «Дніпро-1», гості також завітали до Храму Покрови Пресвятої Богородиці та до полкового музею, де за задумом і буде зберігатися більшість книг, які можна взяти і почитати у вільний час.

 

Все буде #Дніпро1

Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 1Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 2Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 3Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 4Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 5Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 6Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 7Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 8Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 9Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 10Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 11Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 12Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 13Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 14Українська діаспора Бразилії та читачі журналу «Бористен» подарували «Дніпро-1» патриотичні книги - фото № 15

ПЕРШИЙ НА МІСЦІ ПОДІЇ: ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ 20.11.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018