Головна Новини Суспільство На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту
Суспільство

На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту

Сьогодні, 23 серпня, на День Прапора України, у м.Часів Яр на блок-посту № 5, бійці полку «Дніпро-1» роздавали усім проїжджаючим машинам маленькі прапорці України.

 

Ідея виникла у хлопців нещодавно і вони відразу придбали близька двох сотень прапорців у місті саме для цього свята, щоб роздавати громадянам України.

 

Така акція не просто незвичайна і вражає, але й необхідна, адже саме завдяки такому прикладу дій можна зрозуміти, що українські захисники не тільки зупиняють і перевіряють машини у зоні АТО, але й готові нести ідеологічно правильні цінності жителям України і Сходу, які кожного дня перетинають умовні митниці між законною та окупованою територією України.

Мабуть, день був дійсно вдалим, адже жоден з отримавших державний символ від бійців полку не зміг заперечити той факт, що прапор України - є переконливим та важливим аргументом перемоги і незалежності України.

 

Все буде #Дніпро1 


Вітаємо з Днем Прапора та Днем Незалежності України!

На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 1На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 2На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 3На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 4На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 5На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 6На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 7

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ 15.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ОХОРОНЯВ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ФУТБОЛУ 12.08.2018
Футболісти СК Дніпро-1 провідали поранених бійців полку Дніпро-1 10.08.2018
ЧЕТВЕРТА РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ С.ПІСКИ 24.07.2018
ЗАНЯТТЯ З ВИБУХОТЕХНІКОМ ТА ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА  24.07.2018