Головна Новини Суспільство На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту
Суспільство

На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту

Сьогодні, 23 серпня, на День Прапора України, у м.Часів Яр на блок-посту № 5, бійці полку «Дніпро-1» роздавали усім проїжджаючим машинам маленькі прапорці України.

 

Ідея виникла у хлопців нещодавно і вони відразу придбали близька двох сотень прапорців у місті саме для цього свята, щоб роздавати громадянам України.

 

Така акція не просто незвичайна і вражає, але й необхідна, адже саме завдяки такому прикладу дій можна зрозуміти, що українські захисники не тільки зупиняють і перевіряють машини у зоні АТО, але й готові нести ідеологічно правильні цінності жителям України і Сходу, які кожного дня перетинають умовні митниці між законною та окупованою територією України.

Мабуть, день був дійсно вдалим, адже жоден з отримавших державний символ від бійців полку не зміг заперечити той факт, що прапор України - є переконливим та важливим аргументом перемоги і незалежності України.

 

Все буде #Дніпро1 


Вітаємо з Днем Прапора та Днем Незалежності України!

На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 1На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 2На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 3На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 4На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 5На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 6На День Прапора України бійці полку «Дніпро-1» роздавали маленькі прапорці на блок-посту - фото № 7

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017
Логотипи добробатів на трамваї у Кам’янському 07.11.2017