Головна Новини Суспільство Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»
Суспільство

Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»

23 серпня, вперше за всю історію існування полку особливого призначення «Дніпро-1», на базу завітали несподівані та, водночас, дуже очікувані дітьми і бійцями гості – футбольна команда, яка зараз виборює футбольну честь міста на футбольних полях у Другій лізі Чемпіонату України.

 

І сьогодні відбулася особлива подія – СК «Дніпро-1» в гостях у підрозділу «Дніпро-1» побачив те, чого не бачив раніше та почув історію створення славетного підрозділу, в честь якого команда отримала свою назву. Футболістів провели територією полку та розказали про шлях «Дніпро-1» - від добровольчого формування та до створення полку, від перших навчань до перших втрат у Іловайську та с.Піски. Також показали Храм Покрови пресвятої Богородиці і на завершення - різновиди броньованої техніки, яка викликала особливу цікавість у команди, та потужні безпілотники конструкторського бюро DeViro.

 

А вже після екскурсії всі дружньо зайняли футбольне поле, за казармою, на якому тренується аматорська команда, сформована з волонтерів та бійців АТО, і провели імпровізований матч між дитячою командою «Кіндер Дніпро-1» та кількома гравцями СК «Дніпро-1». І як діти не намагалися грати агресивно і розбивати атаки професіоналів, все ж таки в команді суперника були воротар Валерій Юрченко та Ігор Варцаба (на заміну), півзахисники – Каміль Хучбаров, Ігор Когут та Олександр Бєляєв, все одно вийшла бойова нічия 2:2. 
Малеча отримала у подарунок м’ячі та прапори СК «Дніпро-1», а вся команда СК «Дніпро-1» – отримала від Штабу нацзахисту та полку «Дніпро-1» - книгу «Добробати» та прапорці «Дніпро-1».

Наприкінці заходу, всі сповнені емоціями, щасливі і задоволені, зробили фото на пам`ять, а потім діти повели футболістів куштувати тістечка та сік на своєму дитячому фуршеті.

 

Під час екскурсії прес-служба поспілкувалася з воротарем СК «Дніпро-1» Валерієм Юрчуком про враження від заходу:

- Які враження у тебе від екскурсії, що нового побачив або взнав про підрозділ, і чи погоджуєшся з думкою про те, що у кожного своє поле битви. Тобто, ваша команда виборює славу та честь на футбольних полях України, а бійці - незалежність країни на Сході?

- Вважаю, що полк «Дніпро-1» - одне з перших добровольчих формувань, завдяки якому ворог не пішов вглиб країни. Враження дійсно хороші, видно по хлопцям, а для команди – це дещо нове, адже у нас своя атмосфера – ігри та тренування. Але ми завжди підтримуємо всі ініціативи, коли мова йде про дітей, тож, сьогодні – крім того, що ми пограли з ними та поспілкувалися, вони отримали приємні подарунки, а кілька магнітиків СК «Дніпро-1» і нам дісталися (посміхається).

Щодо другого питання, впевнений, що це зовсім різні поля бою, і, як на мене, неможливо порівняти будь-яку футбольну перемогу із захистом своєї Батьківщини.

 

Більше фотографій з події - у альбомі.

Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 1Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 2Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 3Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 4Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 5Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 6Футболісти СК «Дніпро-1» приїхали в гості на базу полку «Дніпро-1»  - фото № 7

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛИ І ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ З УЧНЯМИ 23.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018