Головна Новини Суспільство Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають
Суспільство

Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають

21 жовтня 2015 р. на базі полку «Дніпро-1» за ініціативою Штабу національного захисту Дніпропетровської області відбулася чергова екскурсія для учнів середньої школи № 94 (Діївка, Дніпропетровська область), мета якої – патріотичне виховання молоді.

 

Під час екскурсії діти мали змогу поспілкуватися з бійцем «Дніпро-1» – інспектором чергової частини Дмитром Руденком. Школяри почули цікаві історії про побут і життя бійців, відвідавши казарму, а також побачили техніку, зразки зброї, побували у корпусі аеророзвідки і побачили коптери на власні очі. Всі діти залишилися задоволеними. Подякувавши Дмитру, вони попросили ще запрошувати їх на такі заходи.

 

Вочевидь, нове покоління українців, яке стало свідками війни та революції, буде виховуватися у правильному дусі – з повагою до військових, які захищали їх рідну Україну, і розумінням того, що за свою свободу треба боротися. Про це свідчать слова деяких хлопців, які вже планують вступати до військових навчальних закладів. Подейкують, що не дуже добре давати дітям зброю, та можна припустити, що деякі з загиблих юних солдат просто не мали достатньої підготовки і пішли першими з життя. Адже і військовій справі треба навчатися з більш-менш зрілого дитинства.

 

Головна мета таких зустрічей – не мілітаризація дитинства, а показати дітям, що патріотизм, захист країни та війна – це серйозні, складні речі і важка щоденна робота. І що за такою работою стоять живі люди, а не віртуальні персонажі.

Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають - фото № 1

Екскурсії на базу полку «Дніпро-1» тривають - фото № 2

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛИ І ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ З УЧНЯМИ 23.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018