Головна Новини Суспільство Співробітники полку привітали Україну зі святом
Суспільство

Співробітники полку привітали Україну зі святом

Під час святкування Дня Захисника 2017 прес-служба полку поспілкувалася з бійцями «Дніпро-1», кожен з яких майже з перших днів виконує свою місію з захисту рідної країни.

 

Так, наприклад, Роман Капінус, Андрій Добровольський та Дмитро Бойко від перших днів пішли добровольцями, пройшовши найгарячіші точки Сходу і навіть зараз, попри поранення, виконують свою службу, а Володимир Портянко, який разом зі своїм відділом зв`язку виконує постійну перевірку та контроль за комунікацією, займається також матеріальним забезпеченням полку - продукти та речі.

Ганна Островська була майже першим медиком-жінкою в полку, і разом з іншими дівчатами, відповідала за своєчасне надання допомоги бійцям, як на фронті, так і під час навчань.

 

Наразі всі наші співробітники знайшли свої цілі та виконують свою службу в поліцейському підрозділі саме так, як має бути виконана робота для того, щоб усі частини полку працювали правильно, а бійцям, що знаходяться в Часовому Ярі та Мар`їнці, було спокійно від того, що є люди, які про них турбуються.

 

Загалом, традиція вітати побратимів з цим новим для України святом є корисною, адже таким чином показує повагу та шану до всіх, хто захищає свою країну.

 

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018
ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ 15.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ОХОРОНЯВ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ФУТБОЛУ 12.08.2018