Головна Новини Суспільство Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар
Суспільство

Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар (31 жовтня – 1 листопада 2017) на тему: «Міжнародне гуманітарне право та міжнародні правила і стандарти правоохоронної діяльності».

31 жовтня та 1 листопада, в рамках дводенного семінару, делегати МКЧХ, Халіт Буланіклі та Майкл Пімбл, проводять семінари для співробітників полку та керівництва, висвітлюючи питання сфери Міжнародного гуманітарного права та принципи діяльності правоохоронних органів.


Зокрема, 31 жовтня, особовий склад взяв участь у семінарі Халіта Буланіклі, де прослухав лекції на тему «Стандарти застосування фізичної сили та вогнепальної зброї», «Принципи законності, пропорційності, необхідності та підзвітності», «Обшук та вилучення», «Уразливі групи під час здійснення правоохоронних операцій», а також - бійці взнали більше про цілі та діяльність Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

 

Після семінару Халіт Буланіклі (Туреччина), делегат по роботі з правоохоронними органами, поспілкувався з полковою прес-службою і відповів на кілька запитань про доцільність подібних занять та ключові моменти, на які варто звертати увагу діючим правоохоронцям.

 

- Розкажіть про засади діяльності вашої організації, а також про ключові завдання, які ви ставите перед собою, проводячи семінари з права та діяльності правоохоронних органів?

- Під час семінару ми переслідуємо дві основні цілі: покращити розуміння міжнародного гуманітарного права, яка буде розкрита 1 листопада, це як раз те, на чому Міжнародний Комітет Червоного Хреста найбільш спеціалізується. А сьогодні більше уваги ми приділили застосуванню Міжнародного Права у питанні захисту прав людини під час проведення операцій, яке більше релевантне до вашої спеціалізації. Отже, дві цілі – поглибити знання гуманітарного права і покращити знання у сфері захисту прав людини.

 

- Який досвід ви передали співробітникам полку «Дніпро-1» і якою була зворотня реакція від аудиторії, адже наші стандарти діяльності, хоч і прописані законом, але не завжди враховують права як поліцейських, так і цивільних осіб?

- Зараз у світі ставлення до діяльності офіцерів поліції доволі негативне за використання сили та вогнепальної зброї, про законність яких треба знати більше. Тому, ми показали, що є низка документів та міжнародних стандартів, згідно зі стандартами ООН, які захищають всі сторони, і ця проблема підіймається в усьому світі. Адже необхідно обгрунтовувати свої дії і наслідувати приклади інших країн, які досягли успіхів. Дуже добре, що у мене була нагода співпрацювати з колегами, попри те, що я припинив поліцейську діяльність – всі питання сьогодні були доречними з їх боку: і щодо законності під час обшуків, і щодо психології, і щодо застосування зброї. Сподіваюсь, тепер вони краще будуть розуміти як правильно діяти і на які статті у міжнародному праві посилатися в разі спірних ситуацій.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 1Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 2Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 3Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 4Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 5Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 6Міжнародний Комітет Червоного Хреста проводить у полку «Дніпро-1» дводенний семінар - фото № 7

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018
ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ 15.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ОХОРОНЯВ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ФУТБОЛУ 12.08.2018