Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження
Суспільство

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження

Сьогодні , 8 листопада, день народження Великої Людини Дмитра Поворотного, військового капелану та настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Дніпро-1. 


Сказати, що у багатьох ситуаціях його присутність на війні з окупантом була корисною - це майже нічого. Сказати, що мало хто з ним незнайомий - теж якось недоречно, бо його знають тисячі. Дмитро Поворотний змінює ставлення до віри та інституту релігії в цілому в Україні, показуючи своїм прикладом, що перш за все, попри будь-які конфлікти, треба залишатися Людиною.


За Україну і нашу волю він віддає багато - час та сили, та головна його перевага як волонтера, громадського діяча та учасника бойових дій - саме діяти у той час, коли слова зайві, і знайти потрібні слова, щоб переконати діяти, коли боляче і немає сил. 


Давайте привітаємо його і згадаємо, що останнім часом зробив кожен з нас, щоб Україна стала краще? 


#УсеБудеДобре, пане ДМИТРО!
#УсеБудеДніпро1

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 1Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 2Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 3Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 4Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 5Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 6Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 7

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛИ І ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ З УЧНЯМИ 23.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018