Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження
Суспільство

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження

Сьогодні , 8 листопада, день народження Великої Людини Дмитра Поворотного, військового капелану та настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Дніпро-1. 


Сказати, що у багатьох ситуаціях його присутність на війні з окупантом була корисною - це майже нічого. Сказати, що мало хто з ним незнайомий - теж якось недоречно, бо його знають тисячі. Дмитро Поворотний змінює ставлення до віри та інституту релігії в цілому в Україні, показуючи своїм прикладом, що перш за все, попри будь-які конфлікти, треба залишатися Людиною.


За Україну і нашу волю він віддає багато - час та сили, та головна його перевага як волонтера, громадського діяча та учасника бойових дій - саме діяти у той час, коли слова зайві, і знайти потрібні слова, щоб переконати діяти, коли боляче і немає сил. 


Давайте привітаємо його і згадаємо, що останнім часом зробив кожен з нас, щоб Україна стала краще? 


#УсеБудеДобре, пане ДМИТРО!
#УсеБудеДніпро1

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 1Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 2Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 3Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 4Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 5Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 6Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 7

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ 15.08.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ОХОРОНЯВ ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ФУТБОЛУ 12.08.2018
Футболісти СК Дніпро-1 провідали поранених бійців полку Дніпро-1 10.08.2018
ЧЕТВЕРТА РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ С.ПІСКИ 24.07.2018
ЗАНЯТТЯ З ВИБУХОТЕХНІКОМ ТА ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА  24.07.2018