Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження
Суспільство

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження

Сьогодні , 8 листопада, день народження Великої Людини Дмитра Поворотного, військового капелану та настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Дніпро-1. 


Сказати, що у багатьох ситуаціях його присутність на війні з окупантом була корисною - це майже нічого. Сказати, що мало хто з ним незнайомий - теж якось недоречно, бо його знають тисячі. Дмитро Поворотний змінює ставлення до віри та інституту релігії в цілому в Україні, показуючи своїм прикладом, що перш за все, попри будь-які конфлікти, треба залишатися Людиною.


За Україну і нашу волю він віддає багато - час та сили, та головна його перевага як волонтера, громадського діяча та учасника бойових дій - саме діяти у той час, коли слова зайві, і знайти потрібні слова, щоб переконати діяти, коли боляче і немає сил. 


Давайте привітаємо його і згадаємо, що останнім часом зробив кожен з нас, щоб Україна стала краще? 


#УсеБудеДобре, пане ДМИТРО!
#УсеБудеДніпро1

Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 1Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 2Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 3Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 4Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 5Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 6Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження - фото № 7

ПОДОВЖЕНО НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 29.05.2019
ЕКСКУРСІЇ ДО ПОЛКУ ДНІПРО-1: ІСТОРІЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ 12.06.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019