Головна Новини Суспільство Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1
Суспільство

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1

Вже кілька років поспіль комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 4» у м.Дніпро та полк «Дніпро-1» тісно співпрацюють: бійці приходять та проводять історичні та патріотичні заняття, а діти, як маленькі волонтери, які вже по дорослому ставляться до відповідальності, збирають речі або смаколики, роблять подарунки та пишуть листи на фронт.

 

У листопаді та на початку грудня знову діти та вчителі були раді зустріти наших бійців у себе в гостях: спочатку на четверту річницю Революції Гідності, а сьогодні - під час екскурсії по базі полку «Дніпро-1». Також, нещодавно, вихованці НВК № 4 передали нашим бійцям волонтерську допомогу у зону АТО та вірші з побажанням сили та витримки.

 

Кожна зустріч завжди дуже тепла, адже підростаюче покоління з вдячністю вчиться ставитись до захисників і з великою увагою слухає розповіді, а бійці раді поділитися своїм досвідом, який вчить з повагою відноситися до рідної Землі, багатої культури, красивої мови та історії вільного народу.

 

Дякуємо дітям, вчителям та керівництву НВК№4 за запрошення, а також Дмитру БойкоАндрію ДобровольськомуНіні Єлоєвої та Павлу Закипному - за участь в організації подібних заходів.

Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - фото № 1Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - фото № 2Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - фото № 3Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - фото № 4Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 - фото № 5

ПОЛК ДНІПРО-1: П`ЯТЬ РОКІВ РАЗОМ 16.04.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019
П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 12.04.2019