Головна Новини Суспільство У Дніпрі відбулися навчально-тренувальні стрільби полку "Дніпро-1" (ФОТО)
Суспільство

У Дніпрі відбулися навчально-тренувальні стрільби полку "Дніпро-1" (ФОТО)

В рамках службової підготовки в ДДУВС зі співробітниками  полку "Дніпро-1" були проведені стрільби з пістолета під керівництвом відділу професійної підготовки.

14 червня  для поліцейських полку  були проведені практичні заняття з вогневої підготовки. Спочатку представники тренінгового центру ГУНП у Дніпропетровській області та керівництво ППСПОП "Дніпро-1" протестували співробітників поліції на знання тактико-технічних характеристик зброї, а також правові підстави застосування вогнепальної зброї і знання статті 46 Закону України «Про національну поліції».

Після перевірки теоретичних знань бійці полку, серед яких також є жінки, перейшли до практики. Перед початком стрільб у тирі був проведений  інструктаж, на якому було вказано на заходи особистої безпеки при поводженні зі зброєю та правила поведінки на вогневому рубежі.

Варто зазначити, що в рамках проведення занять з профпідготовки бійці "Дніпро-1" кілька разів на місяць відвідують полігон або тир, де вдосконалюють і відпрацьовують отримані знання. Наприкінці навчального року вони складають іспит.

"Навчальні стрільбі дозволяють нашим бійцям, які прибули з зони ООС, підтримувати свої вміння та  навички на належному рівні, , щоб бути завжди готовими до виконання завдань з охорони публічного порядку і безпеки в нашій країні" -  коментує захід Олексій Титаренко, керівник групи професійної підготовки  ППСПОП "Дніпро-1".

У Дніпрі відбулися навчально-тренувальні стрільби полку "Дніпро-1" (ФОТО) - фото № 1

Прес-служба полку "Дніпро-1"

ПОЛК ДНІПРО-1 ОГЛОШУЄ НАБІР З 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ 13.07.2018
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  20.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ 12.07.2018
30 ОМБр подякувала бійцям полку Дніпро-1 за співпрацю 06.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЦІЇ 03.07.2018