Головна Новини Суспільство БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА
Суспільство

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА

27 червня, під час ранкового шикування, командування «полку Дніпро-1» вручило особовому складу, який сьогодні повернувся в ППД на базу у м.Дніпро,   Конституції України, які спеціально до свята підготували представники  дніпровської філії партії «Народний фронт».  Кожне видання було окремо підписано народним депутатом та почесним командиром полку «Дніпро-1», Юрієм Березою.

У 2018 День Конституції України, який традиційно відзначають 28 червня, випадає на четвер. Це – одне з "наймолодших" свят в українському календарі, яке з'явилося після прийняття Основного закону країни. В цьому році Україна відзначає 22 річницю прийняття  Конституції країни.

Максим Дубовський, начальник відділу кадрів ППСПОП «Дніпро-1»:

«Знання Основного Закону України важливо для кожного українця без виключення. Наш підрозділ, який від самого початку був створений для захисту життя, прав і свобод наших співвітчизників, має користуватися своїми знаннями кожного дня, щоб не тільки фізично, але і юридично мати змогу захищати свій народ. Вважаю, що подібне видання стане в нагоді нашим співробітникам у багатьох суперечливих моментах, які стосуються вирішення конфліктних ситуацій законним шляхом».

Нагадаємо, що бійці полку Дніпро-1 з 2014 року вірно служать народу України,  бережуть цілісність і сувернітет, громадський порядок та безпеку на вулицях АТО/ООС і у мирних містах. Більшість з бійців спочатку прийшли у батальйон як добровольці, а згодом стали співробітниками полку поліції особливого призначення, які гідно стоять разом з іншими підрозділами ЗСУ, Нацгвардії та СБУ на захисті країни. На жаль, в історії полку є  трагічна сторінка – за 4 роки війни полк втратив 32- бійців,  і близька 70-ти бійців отримали поранення внаслідок обстрілів з боку російської армії.

 На рахунку полку –  участь у операції зі звільнення від окупантів Маріуполя та оборона Маріупольского аеропорту, звільнення селища Піски під ДАПом, а також – участь у операціях з захисту Новоазовська, Мар`їнки, Авдіївки, Великоновоселівки, Світлодарської дуги, Бахмуту, Часового яру, Покровська (колишнього Красноармійська) та охорона низки важливих для українських захисників стратегічних об’єктів на підконтрольній Україні території.

На сьогоднішній день полк «Дніпро-1» планує довгострокове бойове злагодження, яке передбачає активні тренування та підвищення рівня професійної підготовки відразу після виведення до пункту постійної дислокації у Дніпро.

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 1

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 2

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 3

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 4

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 5БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 6

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 7БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ОТРИМАЛИ У ПОДАРУНОК  КОНСТИТУЦЇ УКРАЇНИ НАПЕРЕДОДНІ ДЕРЖАВНОГО СВЯТА - фото № 8

Прес-служба СК «Дніпро-1»

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018