Головна Новини Суспільство ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ
Суспільство

ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ

Сьогодні, 12 липня, в рамках посиленої програми з професійної підготовки для особового складу полку «Дніпро-1», відбулися планові навчання зі штурму будівлі та звільнення заручників.
Впродовж заняття близька 10 бійців під керівництвом досвідчених інструкторів взяли участь у імітованій спецоперації зі штурму будівлі , в якій перебувають представники НЗФ, що незаконно утримують заручника.

Максим Дубовський, керівник відділу кадрів ППСПОП Дніпро-1 прокоментував подію прес-службі:

«Відбулося планове відпрацювання об’єкту за участю групи з використанням броньованих щитів, автоматичної зброї та піротехніки. Перед нашими бійцями були поставлені конкретні завдання: знешкодження умовних злочинців, затримання та арешт підозрюваних, а також - евакуація пораненого заручника з подальшим наданням першої домедичної допомоги.
Подібні заходи на базі полку будуть проводитися постійно, щоб в реальних умовах бойових дій або надзвичайних ситуацій, наші бійці, які мають вже багатий досвід участі у АТО/ООС, були максимально підготовленими для злагоджених дій. 
Я також брав участь сьогодні у навчаннях і можу зазначити, що лише через постійну робота у групі, де ти відповідаєш не тільки за своє , але і за життя побратимів, напрацьовується безцінний досвід. А найкращий стимул вдосконалювати навички під час таких занять – це можливість врятувати життя людини і законна протидія злочинним намірам».


На період перебування полку Дніпро-1 у ППД заняття зі штурму будівель, знешкодження НЗФ проводитимуться кожного дня по 3-4 години. Наступним кроком вдосконалення професійного рівня стануть розширені навчальні стрільби на полігоні.

ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ - фото № 1ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ - фото № 2

ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ - фото № 3ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ - фото № 4ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ - фото № 5
Прес-служба полку Дніпро-1

 

ПОЛК ДНІПРО-1 ОГЛОШУЄ НАБІР З 16 ЛИПНЯ 2018 РОКУ 13.07.2018
ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  20.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 НА НАВЧАННЯХ: ЗВІЛЬНЕННЯ БУДІВЛІ ВІД НЗФ 12.07.2018
30 ОМБр подякувала бійцям полку Дніпро-1 за співпрацю 06.07.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЦІЇ 03.07.2018