Головна Новини Суспільство ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ 
Суспільство

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ 

19 липня відділ профпідготовки полку «Дніпро-1» та тренінговий центр при ГУНП Дніпропетровської області провели планові занятті для бійців, які наразі перебувають у пункті постійної дислокації  у м.Дніпро і готуються активно до повернення на територію ООС.

 Також серед учасників були співробітники районних відділів поліції, що проходять стажування з метою отримання нового досвіду та знань щодо діяльності поліцейських у надзвичайних ситуаціях.
Зранку були розглянуті  режим,  умови перебування і  спеціальні повноваження військовослужбовців та працівники правоохоронних органів в районі проведення ООС.

А вже у другій половині дня  відбулося відпрацювання невідомого ризику зупинки транспортного засобу для перевірки , а також  - зупинка транспортного засобу при середньому рівні ризику, під час якої була змодельована ситуація при несенні служби на блок-постах  та під час патрулювання. 
За участю інструктора відділу професійної підготовки та особового складу розглядали тактику дій поліцейських  при затриманні  озброєних осіб в різних умовах та місцях їх перебування.  

Олександр Хижняк, інструктор відділу професійної підготовки ППСПОП Дніпро-1:

«Завдяки щоденному моделюванню наших повсякденних ситуацій на стаціонарному, мобільному блок-постах та під час патрулювання червоної зони, як у Мар`їнці, наші бійці будуть мати змогу краще реагувати у різних конфліктах і забезпечувати безпеку собі, побратимам і беззбройним цивільним».

Нагадаємо, що головна мета повернення полку «Дніпро-1» в зону ООС – це протидія незаконним  формуванням  в Луганські та Донецькій області , які підтримуються  російською владою, що продовжує свою терористичну діяльність на Українській землі та захист українців і кордонів рідної країни.

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  - фото № 1

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  - фото № 2

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  - фото № 3

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  - фото № 4

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА ПОЛКУ ДНІПРО-1 ТРИВАЄ:  МОДЕЛЮВАННЯ РИЗИКІВ НА БЛОК-ПОСТАХ  - фото № 5

Прес-служба полку Дніпро-1

ПОЛК ДНІПРО-1: П`ЯТЬ РОКІВ РАЗОМ 16.04.2019
П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 12.04.2019
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДНІПРО-1 ГОТУЮТЬСЯ ДО ВИБОРІВ: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВК 28.03.2019
ДНІПРО-1: ПУБЛІЧНА БЕЗПЕКА ТА ПОРЯДОК 26.03.2019
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019