Головна Новини Суспільство ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ
Суспільство

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ

На минулому тижні, 10 серпня, відділ кадрового забезпечення полку Дніпро-1 службової підготовки взяли участь у начально-тренувальних стрільбах.

Цілий день бійці полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» з ВКЗ виконували на полігоні поставлені завдання під контролем професіоналів: стрільби по мішенях з АКМ та ПМ, переходи та робота у парах. Мета занять – удосконалення навичок бійців, як у мирних містах, так і в зоні бойових дій.

Максим Дубовський керівник ВКЗ полку Дніпро-1: 
«Поліція у зоні бойових дій має діяти дуже злагоджено і обережно, співпрацювати з військовими і буди на варті увесь час. Тому, постійна робота і підготовка – це важливий базовий рівень військової підготовки для поліції. Рух на полі бою та дії бійців на передовій лінії, під час патрулювання вулицями червоної зони –дуже важливо для нашого полку. Більше тренувань та вишколів – краща реакція та контроль над ситуацією».

У планах ВКЗ полку Дніпро-1 - подальші тренування та вишколи, які націлені на доведення до автоматизму своїх дій бійцями і передбачають роботу у групах, зачищення міст та будівель, прикриття одне одного, захист місцевого населення, надання медичної допомоги у критичних умовах.

ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 1ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 2ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 3ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 4ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 5ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 6ВІДДІЛ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯВ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ НА ПОЛІГОНІ - фото № 7

Прес-служба полку Дніпро-1

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 30.08.2018
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТТРЕНІНГУ ВІДОМОГО ПСИХОЛОГА ТА ВЕТЕРАНА 12.11.2018
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС 12.11.2018
ВІТАЄМО ТАРАСА МАРДАРОВСЬКОГО З ДРУГИМ МІСЦЕМ НА ЗМАГАННЯХ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ 24.09.2018
ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 03.09.2018