Головна Новини Суспільство ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1
Суспільство

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1

29 серпня на базі полку Дніпро-1 за підтримки Штабу національного захисту Дніпропетровської області був проведений захід в пам`ять про загиблих у Іловайську українських захисників. Вже вчетверте збираємо ми на базі підрозділу ветеранів, діючих бійців, волонтерів та родини загиблих, щоб разом згадати трагічні події, які забрали найдорожче - друзів, братів, батьків та синів. Завдяки пам`яті, що живе в серцях та справах, великий подвиг справжніх Героїв, які поклали душу й тіло, буде жити у віках і на сторінках нової історії України.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 1

 

День пам`яті традиційно розпочався з панахиди за загиблими воїнами України, яку провів керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший Владика Симеон разом з духовенством біля Храму покрови пресвятої Богородиці.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 2

 

Під час урочистої частини Юрій Береза, почесний командир Дніпро-1, Володимир Богоніс, начальник управління патрульної поліції м.Дніпро та Катерина Чижик, заступниця керівника Штабу

національного захисту Дніпропетровської області привітали присутніх. Кожен висловив свої співчуття і слова подяки бійцям за їх сміливість та силу духа.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 3

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 4ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 5

Однією з важливих тез була така: ми, сучасні українці, в жодному разі не маємо зупинятися і продовжувати боротися далі з сепаратизмом та антиукраїнськими проявами, а також - припинити ділитися "на табори", адже зовнішній та внутрішній ворого України саме цього і домагається. Якщо розладу у суспільстві можна уникнути і показати, що ми дійсно разом, це буде значити нашу згуртованість та готовність дати відсіч.

В другій половині відбулося нагородження полковими заохочувальними відзнаками - нагрудний знак "Лицарський хрест доблесті III ступеня", а також - "Лицарський хрест доблесті III ступеня. Волонтер". Відзнакою посмертно "За мужність та відвагу" "Піски.Сталева фортеця" нагородили родини тих, хто загинув під час захисту с.Піски.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 6ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 7ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 8ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 9

Діючі бійці також отримали нагрудний знак "Лицарський хрест доблесті III ступеня", серед них - колишні співробітники і діючі.Зокрема, Андрій Пустовий та Ілля Сидоренко, яких було поранено у серпні 2018 році у м. Мар`їнка, також отримали "Лицарський хрест доблесті III ступеня".

Завдяки зусиллям Штабу національного захисту, всі родини полеглих отримали матеріальну допомогу, в тому числі, як наголосив Юрій Береза, для підготовки дітей до навчального року.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 10ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 11

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 12ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 13ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 14

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 15

Наприкінці зустрічі Катерина Українцева, сестра Віталія Українцева та Галина Кузьменко, мати Андрія Савчука звернулися до присутніх з побажаннями не забувати бійців полку і завжди пам`ятати заради кого вони стали на захист країни. Євгенія Пелипенко, мати Дмитра Пелипенка, прочитала вірш, присвячений своєму синові, втрату якого вона і досі гостро переживає і намагається передати через поезію.

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 16

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 17ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ БІЙЦІВ У ІЛОВАЙСЬКУ У ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 18

Ведуча заходу, волонтерка та громадська діячка, Наталля Гейман, зазначила, що визвольна війна триває на Сході України і треба докласти всі зусилля, щоб перемогти і витиснути з нашої Землі російського окупанта, а нам залишається лише вірити в те, що Герої України будуть жити і надихати наступіні покоління прикладом - боротися, вірити і захищати рідну мову, культуру та Землю.

Слава Україні!

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018