Головна Новини Суспільство ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1
Суспільство

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1

З 27 по 30 серпня 2018 року на базі полку  «Дніпро-1» відбувся тренінг з тактичної медицини. Співробітники полку разом з поліцейськими ТЦ ГУНП у Дніпропетровській області чотири дні поспіль підвищували майстерність у знаннях тактичної медицини під керівництвом інструктора Тетяни Кагуй  (Голова ГО «За майбутнє країни») та за участю інструктора ВКЗ полку Олександра Хижняка.

Подібні занятт дуже корисні і вкрай необхідні для поліцейських полку,  забезпечують  публічний порядок та безпеку у складі ОС ЗСУ на територіях Донецької та Луганської областях.

 Під час тренінгу бійці опановували практичні навички з надання невідкладної медичної допомоги пораненим за стандартами BLS (Базові реанімаційні заходи), TCCC (Tactical Combat Casualty Care –загальний протокол надання першої медичної допомоги на полі бою) та CLS (курс бійця-рятувальника, який адаптований для всіх військових спеціальностей, який базується на протоколах та рекомендаціях TCCC).

Останній стандарт, перш за все, враховує той факт, що боєць не має медичних знань або навичок достатніх для проведення складних медичних процедур -  він обмежений у кількості медичного обладнання доступного на полі бою, а час від моменту поранення бійця до передачі його професійному медичному персоналу може тривати від декількох хвилин до багатьох годин.

В ході тренінгу активно відпрацьовувалися алгоритми огляду та надання першої допомоги пораненому в різних зонах (червона, жовта, зелена), порядок евакуації пораненого з поля бою, з будівлі, з умовно підбитого броньованого транспорту з вогневим прикриттям. Також відпрацьовувалися навички з надання допомоги  при масивній кровотечі, пораненні кінцівок, пошкодження голови, черевної порожнини, пневмотораксі тощо.

Під час тренінгу були розглянуті можливі ризики для поліцейських (завдання шкоди їх здоров’ю) у місцях великого скупчення людей, на різноманітних акціях, а також забезпечення особистої безпеки.

Отриманий поліцейськими досвіду з тактичної медицини  - це  гарантія власної безпеки під час виконання завдань з забезпечення публічного порядку та безпеки, як під час масових заходів, так і в зоні проведення ООС ЗСУ.

Прес-служба полку Дніпро-1

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 1

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 2

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 3

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 4

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 5

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 6ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 7

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 8

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 9ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 10ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 11ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 12ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 13ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 14

ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 15ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 16ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 17ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 18ТРЕНІНГ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ БІЙЦІВ ПОЛКУ ДНІПРО-1 - фото № 19

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018