Головна Новини Суспільство ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС
Суспільство

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС

На минулому тижні, з 8 по 10 листопада, на базі полку Дніпро-1 проводилися заняття з психологічної підготовки полйцейських для роботи на блок-постах в ООС і розглядалися конфлікти та методи роботи з ними.


Під час занять, крім теоретичної частини, яка базується на спеціально підготовлених  матеріалах лекції, були включені і практичні вправи. 


Зокрема, ключове завдання подібної підготовки - це  визначення та освідомлення поняття "конфлікт", робота бійців над  поведінкою та використанням правильних методів управління собою в конфліктних ситуаціях, правильне та своєчасне реагування, а також  - виконання практичних вправ, які гуртують колектив і є профілактикою у конфліктах, як в середині, так і поза межами, під час комунікації з громадянами України на блок-постах.
Під пильним керівництвом психолога полку "Дніпро-1", Маріанни Маринченко, кілька десятків поліцейських, які підпорядковані ГУНП у Дніпропетровській області, ознайомилися з різними типами конфліктів та спробували на змодельованих ситуаціх вирішити завдання по зменшенню суперечок та їх розбору.


"Специфіка спілкування в кожному конкретному випадку залежить від оперативно-службової задачі, від психології співрозмовника, його професії, віку, статі, соціальної приналежності, стану здоров’я, національності, ставлення до поліції, а також від умов, за яких відбувається спілкування. Варто завжди намагатися поводитись так, щоб дії були правомірними, зрозумілими оточуючим і обов’язково тактичними. Оновною психологічною особливістю вирішення конфліктної ситуації є переведення взаємовідносин протидіючих сторін з емоційного на інтелектуальний рівень. Саме для цього бійці, які вже не перший рік несуть службу, мають постійно працювати над своїми знаннями та навичками, вдосконалюючи комунікації, особливо в зоні, де точаться бойові дії і конфлікти виникають доволі часто", - коментує старший психолог ВКЗ ППСПОП Днiпро-1, Марiaнна Маринченко.

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС - фото № 1

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС - фото № 2

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ДЛЯ РОБОТИ В ООС - фото № 3


Також, під час занять, поліцейські подивилися документальний фільм про роботу на блок-постах, який дав практичне розуміння своїх дій у майбутньому у разі ідентичних випадків з громадянами різних частин України.


Прес-служба полку "Дніпро-1"

 

ПОЛК ДНІПРО-1: П`ЯТЬ РОКІВ РАЗОМ 16.04.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019
П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 12.04.2019