Головна Новини Суспільство ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС
Суспільство

ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС

12 грудня на базі полку Дніпро-1 відбулось планове занняття, який провела старший психолог Маріанна Маринченко. Одна з ключових тем, які важливі для учасників бойових дій в час війни, а також - для співробітників поліцейських ППСПОП Дніпро-1, це робота з агресією під час виконання службових завдань на КПП у ООС ЗСУ.

Маріанна Маринченко прокоментувала тренінг:

"Дуже часто хлопці звертаються з питанням, як правильно спілкуватися з тими громадянами, які показують відвертий негатив під час перетину блок-постів. Як правило, це не волонтери і не побратими з ЗСУ, а громадяни України, які живуть на тимчасово окупованій російським агресором, території. Для цього ми багато працюємо з особовим складом, ведемо діалог щодо правильної поведінки, адже ми в першу чергу є провідниками Закону України, відповідно, маємо не просто контролювати себе, але і вміти доступно пояснити, в чому порушення і чому ми перевіряємо документи і автотранспорт його власників".

Під час занять спіробітники полку ставили багато питань, завдяки яким психолог підрозділу мала змогу знайти правильні інструменти, методи та поради. І одна з ключових порад: вміння освідомлено вивести агресію у іншу форму залучення емоцій та форм поведінки: спілкування з друзями, близькими і спорт. Саме фізичні вправи після роботи можуть допомогти людині вивести енергію з середини у зовнішній світ. Крім спорту - це можуть бути фільми, книги і прогулянки. В результаті, всі дійшли до думки, що агресі, як така, не є поганою - це нормальна реакція будь-якої людини на погані слова чи відверту зневажливу поведінку, але її можна підборкати без шкоди для психічного та фізичного стану. Наступного разу заняття будуь присвячені підсумкам за рік та постановкам цілей на майбутнє, а також - роботі з кризовим станом та стресом.

ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС - фото № 1

Прес-служба СК Дніпро-1

ПОЛК ДНІПРО-1: П`ЯТЬ РОКІВ РАЗОМ 16.04.2019
П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1 12.04.2019
ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДНІПРО-1 ГОТУЮТЬСЯ ДО ВИБОРІВ: ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВК 28.03.2019
ДНІПРО-1: ПУБЛІЧНА БЕЗПЕКА ТА ПОРЯДОК 26.03.2019
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019