Головна Новини Суспільство П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1
Суспільство

П`ЯТА РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ПОЛКУ ДНІПРО-1

16 квітня об 11:30 на базі колишьного батальйону, а нині полку патрульної служби поліції особливого призначення Дніпро-1, відбудеться святкування п`ятої річниці створення.

В програмі: служба у Храм Покрови Пресвятої Богородиці полку Дніпро-1, урочисте нагородження грамотами та медалями від Дніпропетровської міської ради, Головного управління національної поліції області та Штаб Майдану. Дніпропетровськ А також - подарунки бійцям і концертна програма від Ruslana Lotsman

П`ять років життя бойового підрозділу - великий шлях, який ми всі разом пройшли гідно. Були злети і були падіння, хтось - йшов далі, а хтось приходив до лав, щоб навчитися і отримати безцінний досвід, який найбільш потрібен в часи, коли окупант намагається розділити нашу рідну Україну.

Ми віримо, що всі, кого ми втратили на Сході, у Пісках та Іловайську, (31 боєць, які були у складі Дніпро-1), кого шануємо і пам`ятаємо могли б пишатися тим, що роблять їх побратими сьогодні, адже кожен поліцейський з Дніпро-1 служить народу України, а відтак - зробить все можливе, як в зоні ООС, так і в мирному житті, щоб українці були захищеними і пишалися тим, що є великою нацією зі своїми традиціями та цінностями, які не продаються і які виборюються усіма можливими засобами.

За плечим полку Дніпро-1 - Піски, Маріуполь, Мар`їнка, Авдіївка, у серці - віра в перемогу і в те, що Ми маємо жити і боротися за нашу свободу та гідність.

"Ніхто крім нас"- це не просто слова, а громадянський обов`язок кожного українця і відповідальність перед рідними і перед Землею, яка дала нам життя.

Запрошуємо діючих бійців та ветеранів, родини та волонтерів, друзів та ЗМІ долучитися до святкових заходів, які розпочнуться об 11:30 на базі полку Дніпро-1 (м.Дніпро, вул.Лешко-Попеля 14а)

Прес-служба полку Дніпро-1

ПОДОВЖЕНО НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 29.05.2019
ЕКСКУРСІЇ ДО ПОЛКУ ДНІПРО-1: ІСТОРІЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ 12.06.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019