Головна Новини Суспільство ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ
Суспільство

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ

 Напередодні свят, 25 квітня, на  базі полку Дніпро-1 було проведене занняття з  психологічної підготовки особового складу на тему " Профілактика ВІЛ/СНІДу , туберкульозу, гепатиту С та ІПСШ".

Заняття проводив досвідчений фахівець медичного профілю, лікар-уролог та сексопатолог ДОЗ Дніпропетровської  ОДА, Юрій Поліон.

Старший психолог  ППСПОП Дніпро-1, Маріанна Марінченко, прокоментувала заняття:  "В нашому суспільстві не дуже  часто підіймаються питання про подібні захворювання та шляхи їх визначення і лікування. Але, ми маємо бути відповідальнимим, адже ніхто не застрахований, а наслідки не завжди приємні.

  Для співробітників спецпідрозділу такі теми  гостро стоять, адже як у мирному житті, так і в період ротації, бувають різні обставини - робота на блок-постах, затримка злочинців або навіть просто спроба перешкодити тій чи іншій небезпечній ситуації можуть привести до зараження через ушкодження на тілі. Якщо ми будемо використовувати засоби для самозахисту і розуміти,  що діагнози, які своєчасно виявлені, не є вироком, то наше життя і служба завжди будуть на належному рівні, а ми станемо прикладом для оточуючих.

Ну і щодо особистого життя - кожен обирає сам, з ким вступати в контакт, а довідки ніхто не носить (як би це дивно не звучало), тому порада від фахівція - перевірятися і знати, що від вашого стану здоров`я залежить якість життя партнера, і це має бути також на озброєнні".

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ - фото № 1ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ - фото № 2

Прес-служба полку Дніпро-1

ПОДОВЖЕНО НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 29.05.2019
ЕКСКУРСІЇ ДО ПОЛКУ ДНІПРО-1: ІСТОРІЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ 12.06.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019