Головна Новини Суспільство Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення
Суспільство

Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення

Військова капеланка із США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення від моральних травм.

16 травня на базі полку Дніпро-1 відбулась зустріч з Ольгою Вестфолл, яка розповіла про інструменти зцілення для бійців, які проходили або проходять службу на війні.

"Ольга Вестфолл вважає, що якщо ігнорувати проблему психологічної реабілітації, то ті, хто повернувся з війни, можуть згодом зіткнутись з цілою низкою проблем - втрачати сенс життя, впадати в депресію, «самолікуватись» алкоголем та наркотиками, зважуватись на суїцид.

Аби цього не сталось, кожен з бійців має отримувати психологічну підтримку – не тільки від фахівців, а від членів своєї родини, друзів, ветеранських організацій, суспільства.

«Якщо мова йде про наміри суїциду, то щоб допомогти, треба спершу вислухати. Ніколи не кажіть: «Які дурниці, сподіваюсь, ти цього не зробиш». Бо цим самим ви зачиняєте двері. Треба вислухати, знайти захисні фактори. Родина, наприклад, діти, мама, навіть тварина, до якої солдат прив’язаний, шукайте щось, хоча маленьке, за що можна вхопитись», – сказала військова капеланка.

Загалом в Україні Ольга Вестфолл планує провести серію тематичних семінарів для капеланів, волонтерів, психологів, які працюють з військовослужбовцями та членами їхніх сімей. Зустрічі заплановані в Київ, Бучі, Білій Церкві, Чернівцях.

Капелан-майор резерву ВПС США, капелан медичного центру ветеранської адміністрації США (Атланта, штат Джорджія) Ольга Вестфолл – уродженка Дніпра, яка вже довгий час живе й працює в США. З перших днів бойових дій на Донбасі вона допомагає українській армії.

 

Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення - фото № 1Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення - фото № 2Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення - фото № 3

Прес-служба полку Дніпро-1, за матеріалами https://dp.suspilne.media/news/22672

Дякуємо нашому психологу Марианна Маринченко та Сергей Амелин за підтримку та проведення цієї зустрічі

фотозвіт: Tagi Jafarov

 

ПОДОВЖЕНО НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 29.05.2019
ЕКСКУРСІЇ ДО ПОЛКУ ДНІПРО-1: ІСТОРІЯ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗАВЖДИ НА ЧАСІ 12.06.2019
Військова капеланка США Ольга Вестфолл розповіла бійцям полку Дніпро-1 та ветеранам про зцілення 17.05.2019
"Моральна травма, бойовий стрес" та шляхи зцілення" зустріч з віськовим капеланом резерву ВВС США 14.05.2019
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДГОТОВКА ДЛЯ БІЙЦІВ ДНІПРО-1: ВІЛ/СНІД/ГЕПАТИТ - ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ І ОТОЧУЮЧИХ 02.05.2019