Головна Новини Суспільство Уроки патріотизму для молоді на День соборності від полку «Дніпро-1»
Суспільство

Уроки патріотизму для молоді на День соборності від полку «Дніпро-1»

22 січня 2016 р. полк «Дніпро-1» та Штаб національного захисту Дніпропетровської області провели дві святкових зустрічі з метою зростання у молодого покоління патріотизму та бажання бути корисними у реформуванні нової держави. В середній школі № 2 учні підготували концерт для гостей з полку «Дніпро-1» та подарунки в честь Дня соборності України. Під час зустрічі, Дмитро Бойко та Олександр Полторацький, учасники бойових дій на сході, які захищали Маріуполь та вціліли у Іловайському котлі, розповідали про те, як змінилося їх життя після війни і про нинішню ситуацію на фронті. Завдяки волонтеру з фонду «МАК», Оксані Рябовол, вдалося зробити чудовий звіт на згадку про таку корисну зустріч.

Ще один захід, який символічно відбувся в День соборності – це лекція «Молодь – патріоти України» для учнів гімназії № 57, яку було проведено в рамках освітньої програми «ДНІПРО-1 ОБ`ЄДНУЄ МОЛОДЬ». Під час лекції, яку проводили Андрій Збаращук та Олег Гребенюк, діти дізналися більше про історію створення підрозділу та про цінності, які є запорукою перемоги в країні, що завжди об’єднувалася заради однієї мети – незалежності.

Наступні лекції (12 лютого 2016 р. у СШ№3, м. Нікополь) програми «ДНІПРО-1 ОБ`ЄДНУЄ МОЛОДЬ» будуть присвячені правилам безпеки з вибухонебезпечними предметами та поведінці у стресових ситуаціях, історії держави та бойовим діям на сході України. Цілісність України має бути збережена в пам`ять про загиблих героїв під час революції та війні. Цей процес полягає не тільки у боротьбі з ворогами, але й у вихованні дітей, які будуть поважати свою країну і народ.

Уроки патріотизму для молоді на День соборності від полку «Дніпро-1» - фото № 1Уроки патріотизму для молоді на День соборності від полку «Дніпро-1» - фото № 2Уроки патріотизму для молоді на День соборності від полку «Дніпро-1» - фото № 3

ЗАПРОШУЄМО НА СЛУЖБУ В ПОЛК ДНІПРО-1 06.04.2018
ПОЛК ДНІПРО-1 ПРОДОВЖУЄ ВІДВІДУВАТИ ШКОЛИ І ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ З УЧНЯМИ 23.04.2018
БОЄЦЬ ДНІПРО-1 ЗІГРАВ З ДІТЬМИ У ШАХИ 19.03.2018
ВЕТЕРАН ПОЛКУ «ДНІПРО-1» АНДРІЙ ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ: ПРОБЛЕМИ ВЕТЕРАНІВ МОЖУТЬ ВИРІШИТИ САМІ ВЕТЕРАН 04.03.2018
БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018