Головна Новини Суспільство Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом
Суспільство

Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом

2 лютого 2016 р. до полку «Дніпро-1» за ініціативою народного депутата та почесного командира Юрія Берези з офіційним візитом приїхали командуючий армією США у Європі генерал Бен Ходжес та Джеффрі Рос Пайєтт – посол США в Україні. Разом з ними базу відвідали офіцери військової розвідки США, а також – народний депутат та командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук. Під час візиту мова йшла про надання додаткової допомоги у сфері безпеки та захисту України, співпрацю та обмін досвідом між американськими та українськими військовими в рамках співпраці між двома державами.

Офіційна делегація також побувала у підрозділі «Аеророзвідка Дніпро-1», який по праву вважається найкращим в Україні, і поспілкувалися зі спеціалістами про технічні можливості та інновації у сфері розвідувальних польотів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) над територіями Криму та сходу України, де базуються сили супротивника. Це вже не перший візит почесних гостей з США до міста і, зокрема, на базу першого добровольчого підрозділу «Дніпро-1», який став на захист України ще у квітні 2014 року і з тих часів не полишає позицій. Генерал Бен Ходжес був вражений побаченим і підкреслив той факт, що сила «Дніпро-1» полягає в єднанні бійців та їх вірі в перемогу. Наприкінці почесний командир Юрій Береза вручив гостям полкову нагороду «Лицарський хрест доблесті» за допомогу українському народу у боротьбі за свободу і незалежність України.

Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 1Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 2Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 3Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 4Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 5Джеффрі Пайєтт і Федерик Бен Ходжес відвідали полк «Дніпро-1» з офіційним візитом - фото № 6

ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018
Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017
Полк «Дніпро-1» та Україна вітають Дмитра Поворотного з Днем народження 08.11.2017