Головна Новини Суспільство З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ
Суспільство

З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ

11 березня на базу підрозділу «Дніпро-1» з ознайомчим візитом завітала делегація з Франції: посол при ОБСЄ Веронік Роже-Лакан, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, полковник Домінік Леспю, перший секретар – Флоріан Глуге, генеральний директор «Маісадур Семанс Україна» – Ромен Дестьє. Почесні гості були вражені щирістю та теплотою прийому. Проте, на питання про шляхи та механізми впливу на міжнародну спільноту щодо посилення санкцій проти Росії, вони зауважили, що виконують дипломатичну місію, яка не передбачає будь-яких обіцянок чи гарантій.

Почесний командир полку «Дніпро-1» та народний депутат України, Юрій Береза прокоментував візит: «Справа в тому, що представники місії ОБСЄ звикли до офіційності візитів у підрозділи ЗСУ, де все заздалегідь сплановано. Ми вже приймаємо п`яту іноземну місію за цей рік, і даний візит в черговий раз підтверджує, що наш добровольчий підрозділ - завжди відкритий і готовий надавати очевидні докази присутності російської армії на території нашої рідної землі. Мета таких зустрічей – презентація наших можливостей, та головне – це спроба вплинути на світову спільноту з метою збереження цілісності державних кордонів України та зупинити вбивство українців ворожою армією».

Вже під час екскурсії, коли гості ознайомилися з полковим храмом, меморіалом загиблим воїнам «Дніпро-1», досягненнями аеророзвідки, всі були глибоко вражені тим фактом, що більшість бійців у підрозділі – добровольці, без військового досвіду, а база полку створена за рахунок пожертвувань волонтерів.

Традиційно командування полку та представники Штабу національного захисту Дніпропетровської області подарували гарні подарунки почесним гостям, що символізують повагу до гостей. На завершення візиту гості з Франції подякували за прийом та побажали підрозділу і на майбутнє зберігати віру в перемогу.

Все буде #Дніпро1 !

З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ - фото № 1

З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ - фото № 2

З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ - фото № 3

З робочим візитом полк «Дніпро-1» відвідали посли Франції та представники ОБСЄ - фото № 4

Валентин Наливайченко відвідав з робочим візитом полк «Дніпро-1» 11.07.2017
Громадська приймальня народного депутата України Юрія Берези 11.07.2017
Медик полку «Дніпро-1» провела іспит після курсу домедичної допомоги 11.07.2017
Діти бійців «Дніпро-1» відправились у відпочинок у Швецію 11.07.2017
Про відношення до мови 11.07.2017