Головна Новини Суспільство Полк «Дніпро-1» бореться з браконьєрами у Дніпропетровській області
Суспільство

Полк «Дніпро-1» бореться з браконьєрами у Дніпропетровській області

10 квітня 2016 року троє співробітників полку «Дніпро-1» виявили невідомих осіб, які виймали сітки з річки Дніпро.

Жодних документів на моторний човен або дозвіл на вилов риби в цій місцині вони не мали.

 

Рейд співробітників «Дніпро-1»  відбувався в рамках відповіді на звернення «Дніпропетровської обласної федерації риболовного спорту» та відповідного доручення Головного управління національної поліції у Дніпропетровській області.

Згідно з дорученням від 21 березні 2016 року, з метою нейтралізації протиправних дій громадян, які займаються незаконним виловом риби та інших водних живих ресурсів на території області, співробітники полку мають право проводити рейдові заходи щодо виявлення фактів порушення правил рибальства та попередження браконьєрства.

 

Виявивши порушення у вигляді незаконно використаного човна та риби, яку було знайдено у сітці, браконьєрів передали патрульним поліцейським області, які в свою чергу звернулися до «Рибнадзору» та водної поліції.

Один з трьох риболовів написав пояснювальну записку, яку відмовився підписувати. В записці йшла мова про те, що вони виїхали на річку за дровами.

Ситуація закінчилася для любителів ухи та дров на цей раз вдало – попередження вони отримали без штрафу, хоч і втратили улов.

 

На думку співробітників полку «Дніпро-1», це лише початок боротьби з браконьєрами, діяльність яких завдає збитку державі на суму майже 80 мільйонів гривень, про що свідчать дослідження органів рибоохорони.

Зростання незаконного видобутку спостерігається саме у весняно-літній період, коли риба йде на нерест.

 

Попереду у співробітників «Дніпро-1» ще не один рейд на річках Орель, Мокра Сура, Самара, Кільчень, в тому числі з залучення безпілотних літальних апаратів.

 

НАБІР В ПОЛК ДНІПРО-1 РОЗПОЧАТО З 12 ГРУДНЯ 12.12.2018
НАГОРОДЖЕННЯ БІЙЦІВ ПІСЛЯ РОТАЦІЇ 11.01.2019
Полк Дніпро-1 вітає Україну з Новим Роком та Різдвом! 31.12.2018
НАВЧАЛЬНО-ТАКТИЧНІ СТРІЛЬБИ ТА ТРЕНУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ 18.12.2018
ЯК ПОДОЛАТИ АГРЕСІЮ: ПРИЧИНИ, ШЛЯХИ ТА КОНТРОЛЬ НАД СОБОЮ В ЗОНІ ООС 13.12.2018