Головна Новини Суспільство Генеральная прокуратура влаштувала обшук на базі полку «Дніпро-1»
Суспільство

Генеральная прокуратура влаштувала обшук на базі полку «Дніпро-1»

Сьогодні, 6 липня, представники генеральної прокуратури почали ганебні слідчі дії та обшук на військовій базі бойового полку особливого призначення «Дніпро-1», що несе службу у зоні АТО.

 

Використовуючи втемну «Альфу» СБУ слідчі ГПУ захопили офіційну зброярню та КПП полку, своїми діями ледь не спровокувавши збройну сутичку між бойовими офіцерами «Дніпро-1» та представниками «Альфи». Бійці полку є патріотами України та, діючи виключно в рамках українського законодавства, зробили все, щоб уникнути збройного конфлікту.

 

Офіційною причиною стала справа 2014 року. На сайті Генеральної прокуратури вже з'явилися фото ніби-то вилученої нелегальної зброї, які є фейковими, і які були зроблені незаконно слідчим економічного відділу ГПУ безпосередньо у офіційній зброярні полку. Повідомляємо, що вся зброя надана ППСПОП «Дніпро-1» Головним Управлінням Національної Поліції України і знаходиться офіційно на балансі полку.

 

Після закінчення слідчих дій полк звернеться до Генеральної прокуратури щодо кримінального впровадження відносно осіб, які використали привід проведення обшуку та опублікували у мережі і в ЗМІ неправдиві фотографії.

 

Наразі полк «Дніпро-1» вважає, що слідчі, підкреслюємо, економічного відділу ГПУ не мають жодної компетенції для того щоб коментувати, ввести та здійснювати слідчі дії пов'язані з військовими підрозділами та зброєю, що ними використовується.

 

Дана акція була спланована з метою дискредитації т.в.о командира полку, Олександра Рашевського, який є самовисуванцем на виборах по 27 округу у Дніпрі, та самого полку, який захищає цілісність України у АТО від самого початку.

Генеральная прокуратура влаштувала обшук на базі полку «Дніпро-1» - фото № 1Генеральная прокуратура влаштувала обшук на базі полку «Дніпро-1» - фото № 2Генеральная прокуратура влаштувала обшук на базі полку «Дніпро-1» - фото № 3

БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 ВІДВІДАЛИ ВІЙСЬКОВУ ЕКСПОЗИЦІЮ ПОБРАТИМІВ 23.02.2018
ФІЗПІДГОТОВКА: БІЙЦІ ПОЛКУ ДНІПРО-1 НА ТРЕНУВАННЯХ МІЖ РОТАЦІЯМИ 09.02.2018
Міцна дружба учнів НВК №4 та бійців полку Дніпро-1 07.12.2017
Юрій Береза привітав Романа Зозулю з Днем народження 17.11.2017
Військовий капелан з США Роберт Хікс провів зустріч на базі полку «Дніпро-1» 10.11.2017